Wstrząs sceptyczny z niewydolnością wielorządową

Dobry wieczór u mojego taty trzy tygodnie temu stwierdzono wstrząs sceptyczny z niewydolnością wieloma rządową został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczna w tym okresie podłączony był pod respirator i leczony był antybiotykami znaleziono gronkowca złocistego we krwi miał też dializy teraz już 5 dzni jest po wybudzeniu oddycha sam ale jego zachowanie jest jak u psychicznie chorego jest agresywny opowiada nie stworzone historię co może być przyczyną czy ta śpiączka czy to minie

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie to reakcja stresowa, czasami zdarza się taka sytuacja i z reguły mija, jeśli objawy nie będą ustępować sugeruje konsultacje psychiatryczną.