Wybroczyny pod oczami po silnym płaczu

Witam. Po silnym placzu wystąpiły bardzo mocne wybroczyny pod oczami (jakby ktoś igłą ponakłuwał). Pod lewym okiem nawet czerwony pas. Co to może być? i Jak to zwalczyć? Dziękuję.

Witam , to normalny objaw po płaczu. Można obłożyć na chwilę miejsca czymś chłodnym. Jeśli coś Panią niepokoi należy pójść do lekarza i pokazać mu zmainy.