Wyczerpanie, zmęczenie i bezsenność

Od roku cierpię na bezsenność,Ostatnio po lekach spię tylko 2-3 godziny.Jestem wyczerpana,osłabiona,mam jadłowstręt.Od 3 tyg mam temperaturę 34-35 stopni.ćzuję że nikne w oczach.Tarczyca ok.Estradiol spadł z ponad 500 do 5/ mam 54 lata/ Błagam o pomoc nie mam na nic siły,psychika też powoli siada z powodu lęku o życie.

Małgorzata Panek

Należy dobrać odpowiednie leczenie bezsenności. Pani objawy wskazują, że jej podłożem może być depresja. Proszę udać się na wizytę do psychiatry.
Pozdrawiam