Wyczuwalny guzek pod skórą na brzuchu
Witam, kilka dni temu namacalam po prawej stronie brzucha na wys. pepka, w odleglosci 10 cm maly guzek wyczuwalny pod skora. Przed miesiaczka z prawej strony zawsze mam bol i wlasnie pomasowalam sobie ten bolacy prawy bok brzucha a guzek dal sie szybko wyczuc pod palcem. Mam regularny okres, dosc bolesny i obfity od kilku lat. Szesc lat temu mialam ciaze pozamaciczna. Wlasnie z tej strony skrocono mi jajowod. Kilka miesiecy temu mialam USG jamy brzusznej bylo OK. Co to wiec moze byc? Pozdrawi

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, jeśli wybrzuszenie zlokalizowane jest w okolicy blizny pooperacyjnej być może jest to przepuklina w bliźnie. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam