Wydzielina z rany po cesarce

Saczy mi sie krew lub cos zadkiego podobnego z rany z ciecia cesarskiego o 2 dni 3 temu mialam ponownie zeszyte powierzchownie po porodzie jestem miesiac co z tym robic wydzielina idzie z pod szwow po trochu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa, bez badania lekarskiego nie można nic konkretnego powiedzieć. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.