Wykrycie guzka pod pachą po ćwiczeniach fizycznych

Witam Byłam w fitness studio ćwiczyłam barki oraz ramiona. Nie miałam dużego ciężaru. Wieczorem po przyjściu do domu wyczułam guzek pod pacha tzn. Nie wiem czasami czy nie mam tego od dłuższego czasu nie boli i nie bolało wcześniej wykrylam drugi mniejszy pod druga pacha czy to węzły czy może jakaś poważniejsza sprawa?:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza aby mógł on bezpośrednio Panią zbadać.