Wykrycie naczyniaka jamistego a bóle głowy
Witam dokucza mi ból głowy od jakiegoś czasu i szukam przyczyny wykryty w 2009 naczyniak jamisty do tej pory nie powodujący żadnych dolegliwości zrobiłem teraz badanie tomografem nie stwierdzono żadnych zmian i bez krwawień. Choroby w spół istniejące to czestoskurcz po ablacji, oraz ZZSK całego kręgosłupa.Właśnie dzisiaj dokuczają mi bardzo boleśnie w okolicy lędźwiowej kupiłem sobie Opokan7,5 czy nie spowoduje on rozrzedzenia krwi co może być skutkiem krwawień w głowi.za mał miejs. na dok. opis

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Podawany lek nie powinien spowodować zaburzeń krzepnięcia jeśli nie przyjmuje Pan innych leków zmieniających krzepliwość. W celu dobrania odpowiedniego leczenia sugeruję konsultację u lekarza prowadzącego.