Wykrzywianie palców u rączek u 16-miesięcznego dziecka

Witam.Czy dziwne wykrzywianie palców u rączek-( jeden na drugi)u dwóch rąk, lu tez rozprostowanie całej ręki i wygięcie tylko dłoni do góry może być czymś niepokojącym czy normalnym? chodzi mi o dziecko 16 miesięczne. Bardzo często tak robi rączkami, nie wiem czy to jego widzi misie czy coś nie tak jest.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli dziecko tylko wykrzywia rączki a nie pojawiają się inne niepokojące objawy- jest to raczej forma gimnastyki rąk.