Wymioty i problemy z koncentracją po wypadku samochodowym

Miałam wypadek samochodowy, nic szczególnego poza uderzeniem w głowę się nie stało< po wyjściu z samochodu nie mogłam ustać na nogach>, 3 dni później wymiotowałam. Z głupoty nie odwiedziłam lekarza. Minęły dwa lata i zauważyłam że mam ogromne problemy z krótkim zapamiętaniem informacji i problemy z koncentracją. Czy ten wypadek mógłby przynieść takie konsekwencje?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie można wykluczyć związku między aktualnie występującymi objawami a wypadkiem komunikacyjnym z urazem głowy. Wskazana konsultacja z neurologiem