Wynik badania AMH a szanse na macierzyństwo

Witam, bardzo pragnę zostać matką, dziś odebrałam wynik AMH i jestem załamana, wizytę u swojego lekarza prowadzącego mam za kilka dni, ale bardzo chciałabym wiedzieć czy mimo wyniku 0,3 mam szanse zostać matką? Trzy tygodnie wcześniej byłam chora i brałam antybiotyk, czy to mogło mieć jakiś wpływ na wynik? Dodam też, że 4 lata temu byłam w ciąży, jednak w 8 tc poroniłam. Choruję na endometriozę, miałam laparoskopie i kurację hormonalna. Spóźnia mi się okres o tydzień, a betaHCG wykazało 0,1 :-(

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić szanse na ciąży konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu i przeanalizowaniu wszystkich badań będzie można określić szanse na ciąże.