Wynik badania histopatologicznego wycinka pobranego z uda

Sarcoma pleomorphocellulare partim in statu necrosis verisimiliter pleomorphic malignant fibrous histocytoma, takie jest rozpoznanie po zbadaniu wycinka z uda mojego Taty,(udo nabrzmialo i chirurg po nacieciu w sierpniu nakazal codzienne plukanie) Rezonans i Tomografia tulowia sprzed 2 tygodni wykazaly liczne przerzuty w plucach i guzek na watrobie, tata duzo spi, ma apetyt ,stosujemy diete i leki z grzybkiem chinskim i czekamy na decyzje lekarzy co dalej? Co by Pan Dr. doradzil? Dziekuje .

Leczenie w tym wypadku pozostanie jedynie paliatywne. Mamy rozpoznaną rozsianą chorobę, której nie będziemy w stanie wyleczyć. Należy dokonać wszelkich starań, aby tatę utrzymać jak najdłużej w dobrej kondycji. Na konsylium ustalone zostanie ostateczne leczenie. Proszę się do niego dostosować.

Proponuję nie leczyć Taty wg własnych "scenariuszy", a zastosować sie do proponowanego leczenia w najbliższym Centrum Onkologii!!! (najlepiej CO Warszawa-Ursynów!) zż