Wynik badania krwi dziecka po infekcji

MOJA CORKA MA 5,5ROKU. z rozmazu recznego krwii wyszlo że ma poziom monocytow i granulocytow paleczk. ,,o,,, a granulaty podzielone 59. OB=12 CZY JEST POWOD DO NIEPOKOJU? JEST PO PREZBYTYM PRZEZIEBIENIU MA KONCOWKE KATARKU I KASZLU ALE SKARZY SIE NA BOL GARDELKA .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani konkretnych wyników, co wyklucza możliwość interpretacji. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem pediatrą, który zlecił wykonanie badań.