Wynik badania krwi przy powiększonych węzłach chłonnych, osłabieniu, częstych przeziębieniach i krwawieniu z nosa

Witam czy można prosić o interpretacje wyników : NEU 3,77 10^9/L NEU% 43,2 % LYM 4,06 10^9/L LYM% 46,6 do tego obniżone MPV i podwyższone Limfocyty rozmazie. Do tego inne wyniki.blisko granic. Objawy jakie towarzyszą to: powiększone węzły chłonne, oslabienie, krwawienia z nosa, częste przeziębienia brak energii. Mam 20 lat. Jestem kobietą. Z góry dziękuję

Witam,

W celu interpretacji wyników konieczne jest przesłanie pełnego zapisu morfologii (nie wybiórczo). Warto też oznaczyć markery stanu zaplenego - OB, CRP.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga