Wynik badania moczu 3-latki
Witam, odebrałam wyniki badania moczu córki 3 letniej: Leukocyty poj. Erytrocyty świeże 2-4 wpw, wyługowane poj. leukocyty poj, bakterie nieliczne, pozostałe parametry ok. Czy ten wynik jest niepokojący, chodzi mi o erytrocyty. Córka rok temu przeszła infekcję dróg moczowych (bakteria E.Coli) Po tym miała usg i wszystko było ok. Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podana ilość erytrocytów w analizie moczu nie stanowi powodu do niepokoju. Niestety nie napisała Pani wartości przy erytrocytach wyługowanych. Wynik proszę zatem skonsultować z lekarzem, który zlecił badanie.