Wynik badania na Candidę albicans

Witam mam 22 lata, robiłam badania na Candidę albicans: "IgG Specyficzne ELISA" mój wynik to: klasa 2.2 stężenie ug/ml 17,43. proszę o poradę czy wszystko jest w normie. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie wynik jest prawidłowy lecz wszystko zależy od norm laboratoryjnych jakie podaje laboratorium gdzie wykonywano badanie. Proszę o konsultację z lekarzem rodzinnym bądź lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam.