Wynik badania prolaktyny przed obciążeniem i po

witam dziś odebrałam wyniki prolaktyny przed obciążeniem to 469 ulU/ml a po 3681 ulU/ml prosze o interpretacje wyniku oraz jaki sposób leczena mogł by być zastosowany jeżeli występuje taka konieczność. z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Leczenie zależy od objawów. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.