Wynik badania RTG płuc i serca
dzien dobry mam pytanie mianowicie interpretacji badania rtg a wyszło ono tak Miaższ płucny prawidłowo powietrzny, bez zmian naciekowych.Wneki naczyniowe, nieposzerzone.Przepona wolna.Sylwetka serca w granicach normy wieku. Uwidocznione struktury kostne żeber rtg bez zmian. pytam ponieważ badania odebrałem przez internet

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Magdalena Mroczek
83 poziom zaufania
Wynik jest w porządku. Nie ma żadnych niepokojących zmian.