Wynik badania tomografii komputerowej kręgosłupa u 40-latki

Wynik tomografi proszę o analizę.obustronna spondyloliza łuków przednich trzonu L5 z niestabilnością na wysokości L5-S1 i tendencjądo kręgozmyku przedniego 1 stopnia.Spłycenie otworów m-kręgowych L4-L5-S1 obustronnie spowodowane niestabilnością.W odrębie tarcz międzykręgowych L3-L4 I L-4-L5-S1 widoczne są wypukliny tylne z uciskiem worka oponowego z obustronną kompresją korzeni nerwowych potęgowaną niestabilnośćią.

Witam serdecznie,

Wynik badania sugeruję chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatie oraz zmiany zwyrodnieniowe.
Wskazana konsultacja z neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.