Wynik badania z rezonansu magnetycznego kręgosłupa
witam moj wynik badan z rez. mag. ; dehydratacja krazkow miedzykregowych z niewielkim zwezeniem przestrzeni miedzykregowej C5/C6 . Na poziomie C5 C6 tynla centralno prawo boczna wypuklina krazka miedzykregowego z uciskiem przedniej sciany worka oponowego i z modelowaniem prawego korzenia nerwowego w otworze miedzykregowymm . Umiarkowane wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowo- wytworcze w stawach miedzykregowych.jakie leczenie?

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Wynik badania MRI świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Jeśli chodzi o leczenie to decyzja należy do lekarza zlecającego badanie lub neurochirurga. Dlatego wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem z celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.