Wynik badania zatok i zgrubienie błony śluzowej

Witam Mieszkam w Lublinie, prawa strona duza polipowata zmiana 3.5x2cm gestosc tkan. 30hu50hu z towarzyszaca w tylnej czesci gestosciach plynowych. lewa strona obecne zgrubienie blony sluz. z obecnoscia torbielo podobnych zmian o sr 15mm i gestosciach plynowych 10hu20hu z towarzyszacym drobnym odczynem odokostnowym przy bocznej scianie zachylka zebodolowego w obszarze zmian. Lewostronne skrzywienie przegrody. Operacja? Dziekuje za Odp

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, wszystko zależy od objawów, ale operacja wcale nie musi być konieczna.