Wynik EEG u 8-letniego syna

wyniki badania EEG syna 8lat W zapisie spoczynkowym i podczas aktywacji FCS -zmiany uogolnione nasilone w okolicach skroniowych ze zmienna przewagą w polkulach zwlaszcza lewej. Pod postacia pojedynczych i w grupach fal theta o amplitudzie do 100uV oraz 0,5-1 sek.wyładowań napadowych fal theta,ostrych,iglic i zespołów fali ostrej z wolną, iglicy-falioamplitudzie do 150uV.Aktywacja HVznacznie nasiliła zmiany-wzrosla liczba i amplituda do 300uV.We śnie liczne nieprawidlowosci napadowe do 8 sek

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik EEG musi być interpretowany przez lekarza zlecającego badanie, który porówna go do obrazu klinicznego. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.