Wynik gastroskopii 24-letniej osoby do interpretacji

Witam. Proszę o interpretacje wyniku Gastroskopii: W górnej części przełyku rozsiane drobne wysepki kandydiazy. W dnie żołądka mętne jeziorko śluzowo-żółciowe. W trzonie żołądka rozsiane zwłaszcza na ścianie przedniej dość liczne punktowe nadżerki krwotoczne bez cech świeżego krwawienia. Bardzo ostry kąt żołądka. Mam przyjmować Fluconazole 1x100mg 14 dni oraz Controloc40. Od 2 miesięcy mam gorączkę, częste stolce(biegunki,zaparcia)krew utajona,opuchlizna stawu. Kolonoskopia- bez zmian. Pozdrawi

Renata GrzechociĹska

Proponuję poczekać na wynik leczenia. Dodatkowo po terapii sugeruję zaopatrzyć się w dobry probiotyk w celu uzupełnienia brakującej, prawidłowej flory bakteryjnej.