Wynik gastroskopii u 22-latka

Dzień dobry. Jakiś czas temu miałem robioną gastroskopię. Większość aspektów była ok. Jedyny (+) postawiony jest przy intensywności. Intensywność (+) Reszta ujemna. Czy jest to coś niepokojącego, co może oznaczać?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę przytoczyć pełen wynik badania. Wyrwane z kontekstu "intensywność (+)" nie mówi absolutnie nic i nie podlega interpretacji.