Wynik morfologii u 9-miesięcznego synka

Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii mojego synka który skończył 9 miesięcy. Mam pytanie czy są one prawidłowe, bo synek jest bardzo blady i mało je. Morfologia: WBC 6,7 NEUT1,5 NEUT% 21,9 LYM 4,6 LYM% 69,3 MONO 0,6 MONO% 8,8 RBC 4,16 HGB 10,7 HCT 32,9 MCV 79,1 MCH 25,7 MCHC 32,5 RDW 11,4 PLT 395,0 MPV 6,2

Witam, wyniki nie są niepokojące. Jedynie poziom hemoglobiny jest nieznacznie obniżony - myślę że zastosowanie preparatów jak Vibovit Baby i Actiferol Fe mogłoby być wskazane. Tak czy inaczej brak apetytu u dziecka powinien być zawsze skonsultowany z lekarzem