Wynik MR głowy u 21-latki
Witam mam pytanie w mr głowy napisanno we wnioskach; prawidłowy obraz muzgowia w badaniu mr. Nieco węższe światło w wymiarze strzałkowym kanału krengowego na poziomie łuku krengu C1 Proszę o odpowiedz

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Witam serdecznie,
Z fragmentu opisu badania MRI, wynika, że obraz jest prawidłowy. Sugeruję konsultację z lekarzem zlecającym badanie lub neurologiem w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.