Wynik MR kręgosłupa u 22-latki
prosze o interpretacje wyniku RM zaznaczone cechy dehydratacji tarcz miedzykregowych na poziomach C2-C4 C5-C7 - obnizenie intensywnosci sygnalu w obrazach T2 zaleznych lewostronne wygiecie kregoslupa szyjnego w rzucie A-P, fizjologiczna lordoza szyjna zniesiona, zaznaczione jestw wygiecie kifotyczne. Reszta wporządku.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Bez poznania większej ilości informacji ciężko jest coś więcej powiedzieć. Po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej interpretacji powyższego wyniku będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.