Wynik poziomu LH u 33-latki

witam moj poziom LH 35,22 czy to odpowiedni poziom mam 33lata dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani, w którym dniu cyklu wykonała Pani badanie, co uniemożliwia wiarygodną interpretację.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, dla pełnej interpretacji, konieczna jest znajomość dnia i fazy cyklu, w jakiej wykonywano badanie oraz wskazania do jego wykonania. Jeśli badanie było wykonywane w okresie owulacji, to wynik jest w normie. Pozdrawiam.