Wynik poziomu TSH i badania tarczycy
witam czy wynik TSH 0,437 jest pozniżej dolnej granicy normy ?dlaczego tak żle sie czuje jestem rozdrażniona i śpie popołudniami!Wyniki cukru i morfologi są w normiw wszystko jest dobrze czy to świadczy o nadczynności będąc na usg tarczycy zalecono mi badania Tsh i anty TPO .Tarczyca gruboziarnista usłyszałam ale żadnych innych powikłań proszę o odpwieddz

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
MichaĹ Kurek
51 poziom zaufania
Szanowna Pani!
Wynik TSH jest w dolnym zakresie normy, istotny jest także wynik badania fT3 fT4. Jeśli zalecono Pani także badanie anty-TPO polecam także je wykonać. z kompletem badań polecam udać się do lekarza kierującego Panią na badania.
z poważaniem
Michał Kurek