Wynik rezonansu magnetycznego głowy oraz bóle i zawroty głowy
Mam wynik rezonansu i fragmenty takie jak: Obustronne w istocie białej okołokomorowo pojedyncze, drobne, nieprawidłowe obszary wysokosygnałowe w obszarach T-2 zależnych i w sekwencji FLAIR o charakterze naczyniopochodnym, niedokrwiennym lub demielizacyjnym. Potem wszystko ok. a na koniec uogólnione poszerzeni przymózgowej przestrzeni płynowej o charakterze zanikowym. badanie robione z powodu bólów głowy poza tym cierpie na zaburzenia ze strony emocji, duza porywczość. Czy te badania coś mówią?

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Pierwsze objawy autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.
Witam. Opis badań najprawdopodobniej świadczy o naczyniowym uszkodzeniu mózgu powstałym ma podłożu miażdżycy - sugeruję oznaczenie poziomu lipidów we krwi oraz dbanie o prawidłowy poziom glukozy i ciśnienie tętnicze. Oczywiście wynik powinien zinterpretować lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.