Wynik rezonansu magnetycznego przysadki mózgowej u 32-latki
Wynik Rezonansu magnetycznego przysadki mózgowej: zmiana ogniskowa przedniego płata przysadki, ze względu na sygnał zmiany może odpowiadać torbieli kieszonki Rathkego,do różnicowania z mikrogruczolakiem. Czy to znaczy - nowotwór?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
To oznacza tyle, że trzeba przeprowadzić dalsze badania. Albo jest to torbiel albo gruczolak czyli nowotwór łagodny. Proszę udać się do lekarza endokrynologa celem rozszerzenia diagnostyki.