Wynik RM głowy i torbiel w zachyłku zębodołowym zatoki

Witam.mam wyniki RM głowy i są w nim dwa niepokojące zdania a mianowicie: 1Jama przegrody przezroczystej do 14mm, po za tym układ komorowy w normie, nieprzemieszczony. 2Torbiel w zachyłku zębodołowym lewej zatoki szczękowej ok.25mm. Chciałbym się zapytać czy mam się czym martwić ? i jak się pozbyć torbieli? Miałem serię badani (robiłem badania do szkoły wojskowej), było w tym też badanie eeg z które wyszło bardzo dobrze (bez nieprawidłowości) Dodam że nigdy nie miałem problemów z bólem głowy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza chirurga szczekowotwarzowego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.