Wynik RTG klatki piersiowej 5-latka
dziecko 5 letnie ma w okolicach przywnękowych zagęszczone zapalenie to wynik z rtg klatki piersiowej co to dokładnie znaczy

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Z opisu badania RTG wynika, iż zmiany powstały na skutek stanu zapalnego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie leczenie.