Wynik RTG klatki piersiowej 65-latki
Wzmożony rysunek zrębowy płuc. Wnęki naczyniowe, obficiej wypełnione. Przepona wolna. Serce rtg o zachowanych wymiarach głównych. Proszę o wyjaśnienie co ten wynik oznacza?

MĘŻCZYZNA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wynik nie jest prawidłowy, choć może być one spowodowany zmianami pozapalnymi. Wskazana konsultacja z internistą.