Wynik TK jamy brzusznej 66-letniej osoby do analizy
WITAM Wynik TK j. brzusznej i jestem zaniepokojony. "Wątroba jednorodna, niepowiększona. W lewym płacie wątroby, przy lewej gałęzi żyły wrotnej drobna 6 mm hypodensyjna zmiana ogniskowa, bez uchwytnego wzmocnienia kontrastowego - torbiel? - niewielkie rozmiary utrudniają ocenę. Ponadto w miąższu wątroby widoczne są dwa hypodensyjne ogniska, słabo widoczne, wielkości 8 mm w segm. 2 i 7 mm w segm. 8 - obraz może budzić niepokój o meta." Mój adres: abtel@abtel.com.pl Dzięki z góry Andrzej B.

MĘŻCZYZNA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne rozszerzenie badań. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Wynik badania obrazowego należy skonfrontować z badaniem klinicznym. Proszę udać się do chirurga.
Pozdrawiam