Wynik tomografii głowy a usuwanie mięśniako-włókniaków piersi

Dzień dobry, właśnie odebrałam wyniki badań tomografu z kontrastem i badanie wykazało "cechy uogólnionego zaniku korowego, w nieco mniejszym stopniu półkorowego mózgowi". Dodam że mam 23 lata, wcześniej nie stwierdzono u mnie żadnych dolegliwość, zostałam skierowana na badanie gdyż często jest mi słabo i ok 2 lata temu zemdlała. Nie wiem czy to ważne ale jestem także w takcie leczenia guzów w piersiach, które są sukcesywnie wycinane. guzy te są mięśniako- włókniakami. Co może mi dolegać?

Piotr Jurczyk

Witam. Obraz TK jest niecodzienny, biorąc pod uwagę pani wiek. Proszę zinterpretować go wspólnie ze specjalistą neurologiem. Pozdrawiam.