Wynik TSH w 21 tygodniu ciąży

Witam,jestem w 21 tyg.ciąży.Po badaniu Tsh poziom wyszedł mi 2,72.Czy mam się czym niepokoić.Jakie sa następstwa tego wyniku?Zapisałam się na wizytę,którą mam 28 października,czy mogę tyle czekać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik jest nieznacznie podwyższony. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty w umówionym terminie.