Wynik USG ginekologoczinego

proszę o opinię na temat wyniku badania> W powodu bólu podbrzusza i podejrzenia ze cos niedobrego może sie dziać z przydatkami udałam sie na usg ginekologiczne. Wynik badania narzadu rodnego jest właściwy jednak lekarz wykonujący banie zwrócił uwagę na mocno echogeniczną ścianę esicy i jak napisał w opisie co może świadczyć o jej obrzęku-proszę o informację jaki może być powód takiego stanu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże zapalne. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki jelita grubego. Wskazana jest wizyta u specjalisty gastrologa.