Wynik USG mózgowia 3-miesięcznego dziecka
USgG3miesiecznej corci uklad komorowy mozgu nieposzezony .Dyskretne wzmozenie echogenicznosci istoty bialej okolomorowej.Miazsz bez zmian ogniskowych.Przymozgowe przestrzenie plynowe nieposzezone .cy wszystko jest dobrze bo wizyta u neonatologa dopiero pod koniec pazdziernika.bardzo przosze o odpowiedz.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wydaje się być prawidłowy. Niemniej jednak konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.