Wynik USG pęcherza moczowego i prostaty do analizy
Pęcherz moczowy słabo wypełniony.Na tylniej ścianie nierówna śluzowka?.Gruczoł krokowy umiarkowanie powiększony o jednorodnej echogeniczności 35mmx50mmx37mm. Witam Panie Doktorze tak brzmi wynik Usg co Pan Doktor na to pozdrawiam i z gory dziękuję

MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, wynik wskazuje raczej na łagodny przerost prostaty. Pozdrawiam