Wynik USG piersi u 37-latki

Mam 37 lat,USG:Piersi o g.utkaniu gruczoł.elem.gęstej mastopatii.Gęste włókn.utkanie w obsz. zabrodawkowych i przybrodawkowych- kwadrantów.W piersi P trzy zmiany ognisk.o cechach zmian łag. 2 z nich typ.morfologii torbieli prostej(BI-RADS t.II wielk.5-6 mm,kolejna zmiana 4mm o morfologii włokniakogruczolaka BI-RADS t.III.W piersi L wid.obszar hypoechogenicznej miękkotkankowej atypii 11x12x7 mm,z drobnymi zwapnien BI-RADS t.IV.Doły pach.bez wyodrębniających się ognisk podejrz.To rak?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany o charakterze podejrzanym. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.