Wynik USG u 3,5-miesięcznego dziecka
USG 3,5 mies. dziecka "W rzucie ciemienia dużego poszerzenie przestrzeni podtward do 9-12mm, przestrzeni międzypółk. do 11,9mm.Komory boczne poszerzone, symetryczne 12,9-12,7mm, mają zaokrąglone rogi przednie.Odległość między rogami przednimi 42-44mm.Komory III i IV nieposzerzone".Córka urodziła się w 35 t.c. przez cc. 3,070kg, dł 51cm, obw gł 35cm, kl piers 33cm. W usg w 6 d. ż. wszystko było ok. W 2 m.ż. obw gł wynosił 39cm, a w 3 m.ż. główka 43,5cm (kl.41,5cm). mała rozwija się prawidłowo.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości. Opis badania powinien ocenić lekarz prowadzący w oparciu o występujące dane kliniczne.