Wynik WBC i bilirubiny całkowitej u 34-latki

Witam, proszę o pomoc w interpretacji wyników. Jestem 34-letnią kobietą. Wynik WBC - 3,6 BILIRUBINA CAŁKOWITA 1,17. Reszta wyników morfologii i prób wątrobowych w normie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki, w zależności od danych klinicznych mogą być prawidłowe lub wymagać dokładniejszej diagnostyki. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie badań.