Wyniki AST i ALT po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam, o czym świadczą wyniki:AST 79,2 U/l, ALT 123,0 U/l, GGTP 88 U/l? Miesiąc temu miałam usuwany pęcherzyk żółciowy laparoskopowo, wynik hist-pat:zgorzelinowe zapalenie pęcherzyka. Wyczytałam w internecie: uszkodzenie wątroby, ale czy po takiego typu operacji takie wyniki to norma czy raczej powód do zmartwień? Choruje na cukrzycę insulinoniezależną i nadciśnienie-regulowane tabletkami są w normie teraz. Wizytę u lekarza mam za kilka dni i oczywiście się już denerwuję :( Będę wdzięczna za odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań wskazują na występowanie zaburzeń w obrębie wątroby. Proszę udać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie.