Wyniki badań EEG u 5-latka

witam! u naynka wyszły krótkotrwałe uogólnione wyładowania w eeg glowy juz 2 nerolog stwierdził ze nie ma padaczki 3 sek chwilowe momenty wyłączenia a że jest ta afazja ekspresyjna więc pytanie czy żeczywiscie nie ma tej padaczki? Zaznacze że bardzo długo nie mowil teraz ma 5 lat i mowi ale nadal mało i mial lekki wstrząs mózgu noi nerolog napisala że ma niezgrabnosc ruchową ? oraz jest nadpobudliwy i kazała podawać kapsułki revitanerw ale badanie eeg glowy mamy dopiero w czerwcu to już 3 badani

Aleksander Ropielewski

Na podstawie powyższego opisu, bez możliwości zebrania dokładnego wywiadu i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić rozpoznania padaczki, ani też jej wykluczyć. Proszę uzbroić się w cierpliwość i skontaktować z neurologiem po wykonaniu EEG.