Wyniki badań krwi u 20-latka

Mam 20 lat. Wszystkie wyniki w normie : Leukocyty 5,1 tys/ ul, Erytrocyty 5,4 mln/ul. Natomiast rozjeżdżają mi się w rozmazie; segmentowate : niskie 44% ( norma od 50%), kwasochłonne 9% wysokie ( norma do 4%). Neutrocyty zaniżone 43,2% przy normie prawidłowej od 50%. Eozynocyty 10,7% przy normie prawidłowej do 4%. Co to może oznaczać.? OB mam 2 więc stanu zapalnego nie ma. testy alergiczne robiłem- uczuleń brak. Bardzo proszę o pokierowanie co mam badać dalej?

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy ma Pan jakieś objawy? czemu były wykonane te badania? osłabienie? poty? chudnięcie? do rozważenia konsultacja hematologiczna.
Pozdrawiam