Wyniki badania guza piersi

Moja mama 20 lat temu miała raka piersi(3stopnia).Usunięto jej pierś a następnie jajniki. 3 miesiące temu okazało się że ma guza w w drugiej piersi.Po operacji wynik Badania: Carcinoma lobulare invasivium mammae,status post tumorectomiam.Lymphadenitis reactiva acuta fossae axillaris(10),zaawansowanie pT1c No Mx. Structura fossae tumorectomiam et mamillae normotypica. HER2 Protein (-), (ER)(+)15%słaba reakcja,PgR(+)5%słaba reakcja.Lakarz mamy nie wie do końca jaką chemie podać.co oznaczają wyniki

Wielce Szanowna Pani ! Decyzję o dalszym leczeniu Mamy powinna podjąć Komisja Onkologiczna i tam proszę zgłosić się ! Z wyrazami szacunku Marek Bulsa