Wyniki badania krwi i moczu oraz ból brzucha
prosze o interpretacje wynikow, Biochemia: kreatynina 0,8 mg/dl eGFR (MDRD) 》60 ml/min/1.73m2 alat 59 u/l aspat 29 u/l bilirubina calkowita 1,0 mg/dl amylaza 54u/l Poszedlem do lekarza z bolami brzucha, byl to bol jakby skrecajacy, trudny do wskazania gdzie dokladnie boli. lekarz skierowal mnie na badanie krwi i moczu oraz usg jamy brzusznej. wyniki krwi juz odebralem usg dobiero za tydzien. Pare lat temu mialem robione usg jamy brzusznej, wykryto mi naczyniaka na watrobie. prosze o pomoc.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Wśród podanych wyników istotną nieprawidłowość stanowi podwyższenie poziomu Alat. Ze względu na tą nieprawidłowość konieczne jest wykonanie USG jamy brzusznej. Proszę zatem cierpliwie poczekać na badanie, a następnie skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.