Wyniki badania krwi u 33-latki

Witam, Mam 33 l proszę o interpretację wyników badań. Nie najlepiej czując się poszłam na badania. Oto wyniki Leukocyty 3,8 Tys/ul (4-10), Płytki krwi 126 tys/ul (140-440),PDW 17,2 fl (6,1-14), MPV 13 fl (8,8-12), P-LCR 47,7 % (13-43). Proszę o jakąś podpowiedź czy to coś czego nie powinnam bagatelizować, czy jednak w pewnym sensie norma? Z góry bardzo dziękuję P

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki morfologii krwi podane przez Panią nie powinny wzbudzać niepokoju. Proponuję konsultację u lekarza internisty, który dobierze odpowiednie badania ukierunkowane na dolegliwości zgłaszane przez Panią.