Wyniki badania krwi u 73-latki
Witam! Mama ma 73 lata.Rok temu bardzo bolały ją ręce i nogi (pachwiny).Leki przeciwbólowe nie pomagały. Dostała Gabapentin 300 i teraz mniej boli.Od roku spadają badania krwi.Teraz są takie:Leuk4,64 erytro4,16 hemogl9,4 hematokr30,5 mcv73,3 mch22,6 mchc30,8 plt300 rdw-sd45,6 rdw-cv16,9 ob73 crp 34,71 lipaza21 cholestcałk125,3 trójglic122,6 alt12,6 żelazo17,97 glukoza118. Od roku przyjmuje żelazo.Płuca ok, usg brzucha ok, krew w kale nieobecna, ginek. ok. Internista nie wie co jej jest.Dziekuję.

KOBIETA, 73 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Być może odchylenia w morfologii są spowodowane działaniem niepożądanym leku. Sugeruję jednak skonsultować wyniki z hematologiem oraz włączyć leczenie obniżające poziom glukozy.