Wyniki badania moczu i bóle pleców

Witam. Czy mam się martwić następującymi wynikami moczu: leukocyty 25 leuk/ul erytroc 25 ul, ciała ketonowe 5 mg/dl, bardzo liczne moczany bezpostaciowe. Dosyć mocno bolą mnie plecy tylko nie wiem czy ma to związek. Pozdrawiam

Witam!
Wynik te jest nieprawidłowy i należy go skonsultować z lekarzem rodzinny,. Proszę zgłosić się z nim na wizytę. Trudno powiedzieć, czy wynik ma związek z bólem pleców - wywiad i badanie podczas wizyty pomogą to ustalić.